STINGRAYS: Narrabri Stingrays swimmers at the Kootingal Moonbi Swimming Club carnival on Sunday, December 2 – back, Clare Jensen, Rachel Caton, Fiona Connell (coach), Shona McFarland, Ella Tomlinson, front, Bella Bakhuis, Summer Fernance, Elizabeth Caton, Millie Collins and Pip Collins.There were 15 Narrabri Stingrays swimmers who competed at the event.

Harrison Bennett starred on the day, winning all 10 of his events.

The following Narrabri Stingrays boys placed first, second or third in at least one race on the day:

Harrison Bennett: First in 11-12-years 100m individual medley, first in 11-12-years 100m backstroke, first in 12-years 50m freestyle, first in 11-12-years 100m breaststroke, first in 12-years 50m butterfly, first in 11-12-years 100m freestyle, first in 11-13-years 50m freestyle, first in 12-years 50m backstroke, first in boys 11-12-years 100m butterfly, and first in 12-years 50m breaststroke.

Jonty Fowler: Third in 11-years 50m butterfly, first in 11-years 200m individual medley, and first in 11-years 50m breaststroke.

Cooper Hall: Third in 11-12-years 100m individual medley, first in 12-years 50m breaststroke.

Emmett Hall: First in 8-years-and- under 50m freestyle, first in 8-years-and-under 50m butterfly, third in 10-years-and-under 100m freestyle, and first in 8-years-and-under 50m backstroke.

Drew O’Connor: Second in 10-years- and-under 100m breaststroke, and first in 10-years 50m breaststroke.

The following Narrabri Stingrays girls placed first, second or third in at least one race on the day:

Bella Bakhuis: Third in 9-years 50m butterfly, third in 10-years-and-under 100m freestyle, third in 9-years 50m backstroke, and third in 10-years- and-under 100m butterfly.

Elizabeth Caton: Third in 12-years 50m butterfly, third in 12-years 50m backstroke, second in 11-12-years 100m butterfly.

Rachel Caton: First in 15-years-and- over 100m individual medley, first in 15-years-and-over 100m breaststroke, and first in 15-years-and-over 50m breaststroke.

Pip Collins: First in 9-years 50m freestyle, first in 9-years 50m butterfly, and second in 9-years 50m backstroke.

Lilly Grist: Third in 10-years 50m butterfly, first in 10-years-and-under 100m freestyle, first in 10-years 50m backstroke, and first in 10-years 50m breaststroke.

Clare Jensen: Third in open 400m freestyle.

Ella Tomlinson: Third in 13-14-years 100m backstroke, second in 13-years 50m freestyle, third in 13-14-years 100m breaststroke, second in 13-years 50m butterfly, third in 11-13-years 50m freestyle, second in 13-years 50m backstroke, and second in 13-years 50m breaststroke.